Ви переглядаєте: Головна > Методична скарбничка > Пріоритетні завдання діяльності дошкільного навчального закладу № 7 ” Зірочка” на 2019-2020 навчальний рік.

Пріоритетні завдання діяльності дошкільного навчального закладу № 7 ” Зірочка” на 2019-2020 навчальний рік.

  1. Продовжувати створювати корекційно – розвиткове, предметно – просторове та соціальне середовище з метою стимулювання емоційного, сенсорного, моторного та когнітивного розвитку дітей з особливими освітніми потребами у відповідності до їх потреб.
  2. Відповідно до завдань Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді акцентувати увагу на підвищенні рівня культури українського мовлення дошкільників як основи формування національно-патріотичних почуттів. Формувати розмовне мовлення дітей шляхом використання сучасних технологій розвитку зв”язного мовлення, прозових та поетичних творів сучасних авторів, кращих зразків малих фольклорних жанрів
  3. Забезпечувати якісний рівень формування життєвої компетентності дошкіль- ників з особливими освітніми потребами відповідно до вимог Державного стандарту дошкільної освіти. Узгоджувати в освітньому процесі колективні, групові, індивідуальні форми навчально-розвивальної взаємодії педагога з дітьми.
  4. Співпрацю педагогів та батьків спрямовувати на розвиток у дітей емоційної культури та моральних почуттів, які забезпечують формування базових моральних якостей особистості. Підвищувати рівень педагогічної культури батьків з питань сучасної корекційної освіти.


Оставить отзыв