Ви переглядаєте: Головна > Прозорість та інформаційна відкритість ДНЗ > Про відновлення діяльності закладів дошкільної освіти м.Черкаси

Про відновлення діяльності закладів дошкільної освіти м.Черкаси

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист  населення від інфекційних хвороб»,  постанови Кабінету Міністрів  України  від   20.05.2020 № 392  «Про  встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», постанови  Головного  державного  санітарного  лікаря  України  від 21.05.2020 № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби ( COVID – 19 )», рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки  та  надзвичайних  ситуацій  Черкаської  міської   ради (протокол від 22.05.2020 № 23),  з  метою  попередження  розповсюдження коронавірусної інфекції ( COVID – 19 )

НАКАЗУЮ:

1. Продовжити з 22 травня 2020 року до 22 червня 2020 року дію карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

2. Керівникам закладів дошкільної освіти:

2.1.З 25.05.2020 року розпочати підготовчі заходи перед відновленням освітнього процесу в умовах карантину.

2.2.Поінформувати працівників закладу дошкільної освіти про необхідність звернення до сімейного лікаря, з яким укладено декларацію, для забору та доставки в ДУ « Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» біоматеріалів для дослідження носоглоткових змивів на коронавірус методом ПЛР.

2.3.Забезпечити допуск до роботи всіх працівників закладів дошкільної освіти  після  отримання  негативного  результату  ПЛР – дослідження на COVID – 19.

2.4. Визначити потребу у засобах індивідуального захисту, дезінфікуючих та мийних засобах, інвентарю для прибирання.

2.5. Перед входом до закладу дошкільної освіти та на його території встановити маркування,  що  передбачає  безпечне дистанціювання у 1,5 м.  при очікуванні.

2.6. Передбачити місця для обробки рук та розміщення контейнерів для використаних засобів індивідуального захисту тощо.

2.7. Поінформувати батьків або осіб, які їх замінюють про особливості роботи закладу в період карантину.

2.8. У приміщенні закладу розмістити інформаційні матеріали про необхідність дотримання правил особистої гігієни.

2.9. Вивчити потребу у створенні груп та за необхідністю сформувати постійні групи, в подальшому   не допускати зведення дітей з різних груп.

2.10.Обмежити кількість дітей у групах, що не повинна перевищувати встановлені нормативи наповненості груп у закладах дошкільної освіти.

2.11.Розробити адаптивний графік прогулянок та занять з метою недопущення об’єднання/змішування груп.

2.12. Забезпечити процес організації харчування, що дозволяє мінімізувати кількість дітей, які харчуються одночасно, або одночасно перебувають за одним столом.

2.13.Перед початком зміни проводити температурний  скринінг усім працівникам закладу дошкільної освіти.

5.14.Температурний скринінг дітей (початковий) проводити під час прийому на майданчику, а за несприятливих погодних умов – на вході до приміщення, та  кожні 4 години (поточний) з занесенням показників у відповідний журнал довільної форми.

2.15.По завершенню підготовки  закладу письмово повідомити департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради  про готовність працювати в умовах карантину.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника управління освіти департаменту освіти та гуманітарної політики Степка Є.П.

Директор департаменту                                           С.П.Воронов

Обговорення закрито.

пробки барнаул онлайн https://probki-kamery.ru/probki/barnaul сейчас