Ви переглядаєте: Головна > Методична скарбничка > Пріоритетні завдання діяльності дошкільного навчального закладу № 7 «Зірочка» у 2020 -2021 н.р.

Пріоритетні завдання діяльності дошкільного навчального закладу № 7 «Зірочка» у 2020 -2021 н.р.

  1. Продовжувати створювати корекційно-розвиткове, предметно-просторове та соціальне середовище з метою стимулювання емоційного, сенсорного, моторного та когнітивного розвитку дітей з особливими освітніми потребами у відповідності до їх потреб.
  2. Здійснювати подальшу роботу по формуванню  особистості, яка вільно застосовує засоби  мови в різних ситуаціях буття. Створювати умови для самовираження дитини через мовлення в  різних видах діяльності, активної комунікації  з дорослими та однолітками.
  3. Забезпечувати якісний рівень формування життєвої компетентності дошкільників з особливими освітніми потребами відповідно до вимог Державного стандарту дошкільної освіти. В індивідуальній та груповій роботі активно використовувати поетичні твори, театралізовану, ігрову діяльність, мовленнєві ситуації, мультфільми, розвивальні та дидактичні ігри для розвитку розмовної мови дошкільників.
  4. Співпрацю  педагогів та батьків спрямовувати на розвиток у дітей емоційної культури та моральних почуттів, які забезпечують формування базових моральних якостей особистості. Підвищувати рівень педагогічної культури батьків з питань сучасної корекційної освіти.

Обговорення закрито.