Ви переглядаєте: Головна > Безпека життєдіяльності дітей та охорона праці > 28 квітня – Всесвітній день охорони праці.

28 квітня – Всесвітній день охорони праці.

Цього року для проведення Всесвітнього дня охорони праці Міжнародна організація праці визначила гасло: “Передбачати, готуватися та реагувати на кризу – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки і здоров”я на роботі”.

Всесвітній день безпеки та здоров”я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров”я на роботі, спрямованим на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесеним уроків і набутого досвіду в сфері праці.

З того часу, як на початку 2020 року пандемія COVID -19 перетворилася на кризу світового масштабу, вона спричинила глибокий вплив на всі сфери життя. Пандемія торкнулася майже кожного аспекту світу праці – від ризику передачі вірусу на робочих місцях до ризиків щодо безпеки та здоров”я на роботі, що виникли внаслідок ужиття заходів з ослаблення поширення вірусу. Зміщення в бік нових форм організації праці, зокрема масштабний перехід на дистанційну роботу, наприклад, створило багато можливостей для працівників, але викликало потенційні ризики щодо БЗР, зокрема психосоціальні ризики та ризики насильства.

У 2021 році Всесвітній день безпеки та здоров”я на роботі присвячений залученню потенціалу елементів системи БЗР, визначених у Конвенції 2006 року про основи, що сприяють безпеці та здоров”ю на роботі.

Обговорення закрито.