Ви переглядаєте: Головна > Безпека життєдіяльності дітей та охорона праці > ПІДСУМКИ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

ПІДСУМКИ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

 На виконання листа департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради від 08.11.2022 № 1587-12-4/1   та наказу по дошкільному навчальному закладу (дитячий садок) спеціального типу № 7 «Зірочка»  Черкаської міської ради від 08.11.2022р. № 76 у період  з 14 по 20 листопада  2022р. в дошкільному навчальному закладі № 7 «Зірочка» проходив Тиждень безпеки  дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

 Метою проведення Тижня безпеки дорожнього руху є поліпшення  якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань безпеки та захисту життя під час дорожнього руху; вироблення у дітей дошкільного віку та у дорослих  умінь та навичок щодо захисту  свого життя і здоров’я  на автомобільних дорогах, вулицях міста в умовах воєнного стану.

Вихователь-методист  Медведєва Н.В. розробила план проведення заходів на весь календарний тиждень на кожну групу. В плані передбачені різноманітні форми та методи роботи з вихованцями, їх батьками та працівниками щодо попередження травмування та загибелі дітей у дорожньо-транспортних пригодах. Тематика і об’єм інформаційного навантаження на дітей підібрано з врахуванням вікових та психо-фізичних можливостей дітей.

  1. Під час підготовки  до Тижня безпеки  дорожнього руху було проведено ряд заходів: -обстежено прилеглу до ДНЗ територію з метою виявлення та усунення недоліків в організації дорожнього руху; -облаштовано  ігровий простір з тематичним ігровим обладнанням; -поповнено конкретним змістом плани роботи вихователів: бесіди,тематичні заняття, спортивні та музичні розваги, пішохідні переходи, дидактичні ігри; -в групах підібрано необхідне обладнання, тематичні матеріали, навчально- наочні посібники; -проведена робота по залученню батьків до активної участі в створенні умов для профілактики дорожньо-транспортних пригод;-перевірено наявність інструкцій, пам’яток з питань безпеки учасників дорожнього руху.
  2. Проведено: 1.Виховні години з батьками дітей закладу (Viber): – “Наша безпека – у наших руках”  – “Безпечна дорога до садочка” 2.Консультація: «Безпека перебування на вулицях: правила дорожнього руху, дорожньо-транспортні пригоди, типові травмування пішоходів»
  3. Проведено практичні заняття з працівниками з домедичної допомоги постраждалим у наслідок дорожньо-транспортних пригод (за участю сестри медичної старшої закладу)
  4. Тестування з працівниками закладу щодо обізнаності з правилами дорожнього руху: «Безпека пішохода», «Дорожні знаки та їх значення»
  5. Інсценізація «Ми їдем, їдем, їдем» (ознайомлення з правилами поведінки в транспорті) гр.№ 4, розваги  «Нові пригоди Буратіно», «Світлофор в гостях  в садочку» гр.№ 1,2,3
  6. Рухливі ігри «Горобці та автомобіль», «Ми -машини», «Поїзд», «Червоний, жовтий, зелений», гра-естафета «Звивиста дорога» гр.№ 1,2,3, гра-тренінг «Заборонено і дозволено» гр.№ 4
  7. Поновлено з дітьми атрибути до сюжетно-рольової гри «На дорозі»
  8. Конкурси дитячих малюнків «Дорожні знаки бувають різні», «Моя вулиця», малюнків дітей з батьками «Правила дорожнього руху – твоя безпека»
  9. Поновлено інформаційний стенд « Права та обов’язки пішоходів та пасажирів »
  10. Виставки плакатів «Дорожній рух».

              Як висновок слід відзначити, що Тиждень безпеки дорожнього руху  пройшов на належному змістовному та методичному рівні.

Обговорення закрито.