Ви переглядаєте: Головна > Безпека життєдіяльності дітей та охорона праці > Наказ “Про підготовку та проведення “Тижня безпеки дитини” та об”єктового тренування”

Наказ “Про підготовку та проведення “Тижня безпеки дитини” та об”єктового тренування”

УКРАЇНА

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

(ДИТЯЧИЙ САДОК) СПЕЦІАЛЬНОГО ТИПУ№ 7

„ЗІРОЧКА”

ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

“Про підготовку та проведення «Тижня

безпеки дитини» та об’єктового тренування”

     Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, наказу МОН України від 21.11.2016 № 1400 «Про затвердження Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту», наказу МВС України від 28.11.2019 № 991 «Про затвердження Порядку організації та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту» та наказу департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради від 24.03.2021 № 167 «Про підготовку та проведення «Тижня безпеки дитини»   з метою поліпшення якості організаційної, практичної і освітньої роботи в дошкільному навчальному закладі № 7 з питань охорони життя, здоров’я дітей, норм поведінки, яка передбачає оволодіння основними прийомами захисту від надзвичайних ситуацій, що виникають під час освітнього процесу та в побуті

НАКАЗУЮ :

1. Організувати в дошкільному навчальному закладі (дитячий садок) спеціального типу №7 «Зірочка» Черкаської міської ради (далі – ДНЗ )  проведення Тижня безпеки дитини та об’єктового тренування з усіма учасниками навчально-виховного процесу з  26 по 30 квітня 2021.

2. Для організації проведення Тижня безпеки дитини та об’єктового тренування  створити  комісію у складі :

     Голова комісії : Мацнєва І.В. – завідувач ДНЗ

     Члени комісії :  Медведєва Н.В. – вихователь-методист

                                Смаглій О.В. – завідувач господарства

3. Вихователю – методисту Медведєвій Н.В. :

    3.1. Провести методичну нараду з педагогічними працівниками ДНЗ щодо організації означеного заходу.

    3.2.  Розробити план заходів , що будуть проводитись протягом Тижні безпеки та надати завідувачу ДНЗ на затвердження план проведення Тижня безпеки дитини  та комплексного об’єктового тренування .

    3.3. Перевірити наявність по групам засобів індивідуального захисту органів дихання.

4. Завідувачу господарства Смаглій О.В.:

    4.1. Перевірити готовність закладу до проведення евакуаційних заходів у разі загрози виникнення критичних умов для безпечного перебування в приміщенні.

    4.2. З усіма учасниками навчально – виховного процесу задіяними на тренуванні провести цільовий інструктаж з дотримання вимог правил безпеки праці та пожежної безпеки.

5. Вихователям груп :

    5.1. Поновити матеріали куточків «Цивільного захисту»  та  «Інформаційно – довідкового куточку з питань цивільного захисту».

    5.2. Забезпечити  дітей у групах ігровим матеріалом для відпрацювання стереотипів поведінки в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.

    5.3. Провести заходи агітаційно – пропагандистського характеру з питань надзвичайних ситуацій та захисту  від їх наслідків серед батьків , надати практичні поради щодо дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та нестандартних  побутових умов, надання першої долікарської допомоги, дотримуючись протиепідемічних заходів.

6. Під час проведення відкритих заходів, враховувати карантині обмеження відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»та постанови Міністерства охорони здоров’я України головного державного санітарного лікаря України від 18.09.2020 №55«Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

7. Контроль за виконанням даного наказу покладаю на вихователя – методиста Медведєву Н.В.

Обговорення закрито.